We use EU funding for our projects UE flag

Letní dovolená 24.7.2023 – 6.8.2023 : Společnosti Flídr metal s.r.o. a Flídr plast s.r.o. budou v termínu 24.7.2023 – 6.8.2023 uzavřeny z důvodu letní celozávodní dovolené. V tomto termínu nebude v provozu příjem ani expedice zboží. ...Read more

Fotovoltaika pro firmy : Plánujete výstavbu solární elektrárny? Flídr energo s.r.o. nově nabízí výrobu ocelových konstrukcí a montáž fotovoltaických panelů. ...Read more

Hide

Terminal units

info We do apolozige that this page is not completely translated. Please contact us to get information you are interested in.

Terminální jednotky pro stlačené medicinální plyny a podtlak.

Terminální jednotka / R14

Terminální jednotka R14 (rychlospojka) je určena jako odběrné nebo kontrolní místo medicinálních plynů (O2, N2O, CO2, AIR, Vakuum, atd.) pro potřeby zdravotnických pracovišť. Slouží pro rychlé připojení přístrojů, které využívají medicinální plyny pro svoji funkci nebo ke kontrole tlaku plynu v rozvodu.

Terminální jednotky se vyrábí s připojením měděnou trubkou nebo s připojením na hadici. Je možné je instalovat do panelů ve zdi i pro povrchovou montáž. Konstrukce rychlospojek zaručuje rozměrovou specifičnost pro každý typ plynu dle používaného českého, popř. slovenského standardu.

Terminální jednotka O2 s hadicovými nástavci
Terminální jednotka Air s hadicovými nástavci
Terminální jednotka Air 800 s hadicovými nástavci
Terminální jednotka N2O s hadicovými nástavci
Terminální jednotka CO2 s hadicovými nástavci
Terminální jednotka Vac s hadicovými nástavci
Sestava terminálních jednotek R14 v SM-P 5.4
Sestava terminálních jednotek R14 v SM-P 5.4
Sestava terminálních jednotek R14 v SM-P 5.4
Sestava terminálních jednotek R14 v SM-P 5.4