Holiday on 2021/10/29 in Flídr group : From 10/28 to 10/29/2021 will be the Flídr metal and Flídr plast companies closed because of holiday. ...Read more

Hide

Wall supply units

info We do apolozige that this page is not completely translated. Please contact us to get information you are interested in.

Nástěnné rampy typ NR-H, NR-H I, NR-H II, NR-S

Nástěnná rampa NR-H a její modifikace je již po dlouhou dobu v praxi ověřený a oblíbený výrobek, u kterého byly modernizovány některé detaily pro zlepšení parametrů. Jedná se o lehčí konstrukci s velmi dobrými osvětlovacími parametry. Instalační rampa je vhodná zejména pro lůžkové pokoje nebo všude tam, kde jsou obdobné nároky na přenos plynných a elektrických médií.

  • NR-H – jednoduchá osvětlovací rampa
  • NR-H I – osvětlovací rampa vybavená jedním plynem
  • NR-H II – rozšířená verze rampy
  • NR-S – rampa pro svislou instalaci
Nástěnné rampy
Nástěnné rampy
Nástěnné rampy
Nástěnné rampy

Nástěnné rampy typ NR-U

Nástěnná rampa NR-U je výrobek robustní konstrukce a kompaktních rozměrů s vysokou nosností a možností ji vybavit širokou škálou příslušenství. Díky variabilitě tohoto zařízení je vhodná jak pro běžné lůžkové pokoje, tak i do pokojů se zvýšenou péčí, jako je např. ARO nebo JIP.

  • NR-U 1 – jednoduchá ekonomická varianta
  • NR-U 2 – standardní provedení
  • NR-U 3 – rozšířená varianta
Nástěnné rampy
Nástěnné rampy

Lůžková osvětlovací rampa Robus H

Svítidlo ROBUS H (lůžková osvětlovací rampa) je pevné nástěnné zařízení, které je určeno pro přímé a nepřímé osvětlení, noční orientační osvětlení, přenos elektrických médií, vývody pro monitorování, telefon, internet a dorozumívání do prostoru lůžka ve zdravotnických zařízeních, sanatoriích, domech s pečovatelskou službou a jiných speciálních provozech. Systém je vybaven nejnovější generací LED modulů.

Dodavatelem osvětlovacích ramp ROBUS H je HELIO.
Logo Helio

Lůžková osvětlovací rampa
Lůžková osvětlovací rampa
Lůžková osvětlovací rampa
Lůžková osvětlovací rampa