We use EU funding for our projects UE flag

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ : Dne 30. a 31. 5. 2024 se uskuteční Den otevřených dveří. Neváhejte se připojit k přátelskému setkání, sdílení zážitků a pracovních zkušeností přímo v našich výrobních prostorách. ...Read more

Hide

Wall supply units

info We do apolozige that this page is not completely translated. Please contact us to get information you are interested in.

Nástěnné rampy / NR-H, NR-H I, NR-H II, NR-S

Nástěnná rampa NR-H a její modifikace je již po dlouhou dobu v praxi ověřený a oblíbený výrobek, u kterého byly modernizovány některé detaily pro zlepšení parametrů. Jedná se o lehčí konstrukci s velmi dobrými osvětlovacími parametry. Instalační rampa je vhodná zejména pro lůžkové pokoje nebo všude tam, kde jsou obdobné nároky na přenos plynných a elektrických médií.

  • NR-H – jednoduchá osvětlovací rampa
  • NR-H I – osvětlovací rampa vybavená jedním plynem
  • NR-H II – rozšířená verze rampy
  • NR-S – rampa pro svislou instalaci
Nástěnná rampa NR-H I
Nástěnná rampa NR-H I
Nástěnná rampa NR-H I
Nástěnná rampa NR-H II

Nástěnné rampy / NR-U

Nástěnná rampa NR-U je výrobek robustní konstrukce a kompaktních rozměrů s vysokou nosností a možností ji vybavit širokou škálou příslušenství. Díky variabilitě tohoto zařízení je vhodná jak pro běžné lůžkové pokoje, tak i do pokojů se zvýšenou péčí, jako je např. ARO nebo JIP.

  • NR-U 1 – jednoduchá ekonomická varianta
  • NR-U 2 – standardní provedení
  • NR-U 3 – rozšířená varianta
Nástěnná rampa-univerzální NR-U 2
Nástěnná rampa-univerzální NR-U 2

Lůžková osvětlovací rampa / Robus H

Svítidlo ROBUS H (lůžková osvětlovací rampa) je pevné nástěnné zařízení, které je určeno pro přímé a nepřímé osvětlení, noční orientační osvětlení, přenos elektrických médií, vývody pro monitorování, telefon, internet a dorozumívání do prostoru lůžka ve zdravotnických zařízeních, sanatoriích, domech s pečovatelskou službou a jiných speciálních provozech. Systém je vybaven nejnovější generací LED modulů.

Dodavatelem osvětlovacích ramp ROBUS H je HELIO.
Logo Helio

Robus H - třílůžkový pokoj
Robus H
Robus H - pohled na zásuvky
Robus H - kolébkový spínač