We use EU funding for our projects UE flag

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ : Dne 30. a 31. 5. 2024 se uskuteční Den otevřených dveří. Neváhejte se připojit k přátelskému setkání, sdílení zážitků a pracovních zkušeností přímo v našich výrobních prostorách. ...Read more

Hide

Laboratory devices

info We do apolozige that this page is not completely translated. Please contact us to get information you are interested in.

Průtokoměry pro medicinální plyny (2020)

Průtokoměry slouží k dávkování a měření průtoku medicinálních plynů. Provedením mohou být single nebo double, těleso je vyrobeno z chemicky poniklované mosazi, kalibrovaná trubice z polykarbonátu. Vstupní specifické připojení do terminální jednotky je v provedení AFNOR / UNI / DIN / BS. Průtokoměry jsou odmaštěny pro použití pro kyslík v souladu s ISO 15001.

V případě požadavku je možno dodat průtokoměr s univerzálním držákem na medilištu a prodlužovací hadicí 1,5m se specifickým vstupním nástavcem.


Průtokoměry pro medicinální plyny s voličem průtoku (2020)

Průtokoměry slouží k dávkování a měření průtoku medicinálních plynů. Provedením mohou být single nebo double. Vstupní specifické připojení do terminální jednotky je v provedení AFNOR / UNI / DIN / BS. Průtokoměry jsou odmaštěny pro použití pro kyslík v souladu s ISO 15001.

V případě požadavku je možno dodat průtokoměr s univerzálním držákem na lištu a prodlužovací hadicí 1,5m se specifickým vstupním nástavcem.


Láhev zvlhčovací (1200)

Zvlhčovač je připojen k průtokoměru a slouží ke zvlhčování protékajícího kyslíku podávaného pacientům při dlouhodobé kyslíkové terapii.


Tlakový regulátor s voličem průtoku pro kyslíkovou terapii (2270)

Průtokoměr slouží k dávkování a měření průtoku medicinálního plynu-kyslík.


Tlakový regulátor s průtokoměrem pro kyslíkovou terapii (2270)

Průtokoměr slouží k dávkování a měření průtoku medicinálních plynů.


Podtlakový regulátor (1212)

Podtlakový regulátor slouží k plynulé regulaci podtlaku (vakua). Regulátor podtlaku musí být připojen ke zdroji podtlaku. K regulátoru vakua lze zajistit různé příslušenství a doplňky pro zajištění správného používání (bezpečnostní láhve, soupravy pro montáž na medilištu, sondy, nástavce pro terminální jednotky a hadice).

 • zaručuje spolehlivost a možnost jemného nastavení,
 • plastové tělo zabraňuje korozi,
 • dostupný pro různé úrovně podtlaku: 0-1000 mbar/hPa, 0-600 mbar/hPa, 0-250 mbar/hPa,
 • pojistný ventil pro zabránění nárůstu podtlaku,
 • ON/OFF tlačítko pro okamžité otevření/ uzavření průtoku vakua.
 • Bezpečnostní láhev – obsah 150 a 500 ml pro přímé napojení na podtlakový regulátor. Jsou vybaveny antibakteriálním filtrem a pojistným ventilem. Bezpečnostní nádoba nenahrazuje sběrnou nádobu!
 • Sběrná láhev – obsah 1000, 2000 a 4000 ml, láhve jsou autoklávovatelné.
 • Jednorázový odsávací vak – obsah 1000 a 2000 ml.
 • Držák pro upevnění podtlakového regulátoru nebo láhve na stěnu.
 • Sada pro upevnění podtlakového regulátoru nebo láhve na medilištu – hliníkový držák na medilištu, nosič s hadicovým nástavcem, hadice (1,5 m).
 • Silikonová hadice.
 • Odsávací hadice.
 • Bakteriální filtry pro bezpečnostní láhve.
 • Odsávací vozíky – vozíky jsou dostupné ve dvou standardních variantách s jedním nebo dvěma podtlakovými regulátory. Každý vozík je tvořen vertikálním nosným blokem s 5 kolečky, jedním nebo dvěma regulátory vakua s bezpečnostními láhvemi 150 ml, jedním nebo dvěma katetry, 3 m silikonovou hadicí, 1,5 m vakuovou hadicí (žlutá).

Redukční ventil – první stupeň (2210M)

Redukční ventil (vysoký průtok) vhodný pro medicinální plyny. Součástí je vysokotlaká a středotlaká část, pojistný ventil a připojení k tlakové lahvi. Redukční ventily mohou být použity pro nouzové napájení medicinálních potrubních systémů.


Redukční ventil – první stupeň (2232M)

Redukční ventil pro medicinální použití s výstupní terminální jednotkou specifickou pro určitý plyn.