K rozvoji využíváme dotační programy UE flag

Letní celozávodní dovolená 8. 7. 2024 – 21. 7. 2024 : Společnosti Flídr metal s.r.o. a Flídr plast s.r.o. budou v termínu 8. 7. 2024 – 21. 7. 2024 uzavřeny z důvodu letní celozávodní dovolené. V tomto termínu nebude v provozu příjem ani expedice zboží. ...Číst celé

Skrýt

Flídr medical s.r.o.

Společnost Flídr medical s.r.o. byla založena a zapsána do obchodního rejstříku 5. záři 2014 jako sesterská společnost firem skupiny „FLÍDR“, kterou tvoří společnosti Flídr metal s.r.o., Flídr plast s.r.o., Flídr energo s.r.o. a Flídr agro s.r.o.

Naše společnost je českým výrobcem a dodavatelem zdravotnických prostředků pro místnosti lůžkových pokojů, operačních sálů, JIP, ARO, a všude tam, kde jsou obdobné nároky na přenos plynných a elektrických médií do prostoru lůžek. Dále zajišťujeme dodávky, montáže a projekce kompletních rozvodů medicinálních a technických plynů; plynové a elektrické revize; servis a kontroly zdravotnických prostředků a vyhrazených plynových zařízení dle platné legislativy.

Flídr medical s.r.o.

Hlavní činnosti

  • Projekce rozvodů medicinálních a technických plynů
  • Výroba zdravotnických prostředků
  • Montáž potrubních rozvodů a zdravotnických prostředků
  • Revize potrubních rozvodů
  • Servis

Mezi naše stěžejní zdravotnické prostředky patří Terminální jednotky pro stlačené medicinální plyny a podtlak, Nástěnné rampy, Stropní mosty (pevné a zdvižné) a Stropní ramena.

Zobrazit kompletní katalog

Certifikace

Systém řízení kvality ve společnosti Flídr medical s.r.o. je ve shodě s požadavky norem ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 13485 ed.2. Společnost Flídr medical s.r.o. je členem Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků. Zajištění vysoké kvality výrobků a služeb je naším hlavním cílem při získávání a udržení spokojených zákazníků. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s návrhem, montážemi, zkouškami a servisem v oblasti zdravotnictví a průmyslu.

Zobrazit ceritfikáty