K rozvoji využíváme dotační programy UE flag

Letní celozávodní dovolená 8. 7. 2024 – 21. 7. 2024 : Společnosti Flídr metal s.r.o. a Flídr plast s.r.o. budou v termínu 8. 7. 2024 – 21. 7. 2024 uzavřeny z důvodu letní celozávodní dovolené. V tomto termínu nebude v provozu příjem ani expedice zboží. ...Číst celé

Skrýt

Flídr energo

Plánujete výstavbu fotovoltaické elektrárny?

Od roku 2022 vyrábíme a montujeme ocelové žárově zinkované nebo hliníkové konstrukce pro fotovoltaické elektrárny.

Flídr energo s.r.o. v reakci na aktuální energetickou krizi nově nabízí výrobu konstrukcí pro pozemní instalace FVE včetně montáže fotovoltaických panelů. Pro střešní instalace nabízíme výhradně výrobu a dodávku nosných konstrukcí.

Nosné pozemní konstrukce jsou kotveny pomocí žárově zinkovaných zemních vrutů, celá konstrukce je robustní stavebnicového provedení pro každý plánovaný výkon. Střešní konstrukce jsou vyráběny ve dvou provedeních, dle přání zákazníka je možné zvolit konstrukci svařovanou nebo z hliníkových stavebnicových profilů.

V případě Vašeho zájmu jsme připraveni s pomocí vyřízení stavebního povolení, žádosti o připojení, případné žádosti o poskytnutí podpory z dotačních programů až po předání funkční FVE „na klíč“.

Nezávazně poptat

Vsaďte na kvalitu! Díky dlouholetým zkušenostem s přesnou výrobou kovových dílů pro automobilový průmysl a zavedenými standardy kvality v souladu s normami ISO 9001, IATF 16949, ISO 50 001 a ISO EN 14 001 splňují naše výrobky velmi přísná kritéria kvality a korozní odolnosti.