K rozvoji využíváme dotační programy UE flag

Fotovoltaika pro firmy : Plánujete výstavbu solární elektrárny? Flídr energo s.r.o. nově nabízí výrobu ocelových konstrukcí a montáž fotovoltaických panelů. ...Číst celé

Skrýt

Fotovoltaika

Plánujete výstavbu fotovoltaické elektrárny?

Flídr energo s.r.o. v reakci na aktuální energetickou krizi nově nabízí výrobu ocelových konstrukcí pro pozemní instalace FVE včetně montáže fotovoltaických panelů. V první polovině roku 2022 jsme do výrobního programu zařadili výrobu a montáž ocelových, žárově zinkovaných ocelových konstrukcí pro pozemní instalace FVE.

Vsaďte na kvalitu!  Díky dlouholetým zkušenostem s přesnou výrobou kovových dílů pro automobilový průmysl a zavedenými standardy kvality v souladu s normou IATF 16949, ISO 50 001 a ISO EN 14 001 splňují naše výrobky velmi přísná kritéria kvality a korozní odolnosti.

Nosné konstrukce, jsou kotveny pomocí žárově zinkovaných zemních vrutů, celá konstrukce je robustní stavebnicového provedení pro každý plánovaný výkon. V případě Vašeho zájmu jsme připraveni s pomocí vyřízení stavebního povolení, žádosti o připojení, případné žádosti o poskytnutí podpory z dotačních programů až po předání funkční FVE „na klíč“.

Kontaktujte Flídr energo s.r.o.
a sjednejte si zdarma krátkou konzultační schůzku.

Fotovoltaická elektrárna - Flídr energo s.r.o.
Fotovoltaická elektrárna - Flídr energo s.r.o.
Fotovoltaická elektrárna - Flídr energo s.r.o.
Fotovoltaická elektrárna - Flídr energo s.r.o.