K rozvoji využíváme dotační programy UE flag

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ : Dne 30. a 31. 5. 2024 se uskuteční Den otevřených dveří. Neváhejte se připojit k přátelskému setkání, sdílení zážitků a pracovních zkušeností přímo v našich výrobních prostorách. ...Číst celé

Skrýt

Sušky pro omílací stroje

Druhy sušících zařízení:

  • Kruhové vibrační sušky používají sušicích prostředků.
  • Pásová horkovzdušná suška pracuje s cirkulací horkého vzduchu.
  • Odstředivé sušky využívají odstředivé energie a horkého vzduchu.

SUŠKA EVK

Velice snadný proces sušení omílaných dílců s vestavěným sítem pro oddělení sušící hmoty. Vynikající sušící schopnost. Vynikající topná tělesa. Stroje jsou konstruovány pro jednoduché spojení s omílacími stroji. Stroje podstupují teplotní a izolační zkoušku. Vnitřní prostor je stříkán polyuretanem. Digitální kontrola teploty sušící hmoty.

Zobrazit více
SUŠKA EVK

Suška EK odstředivá

Suška EK je určena k sušení drobných dílců pomocí odstředivé síly a horkého vzduchu. Následná úprava mokrých dílců po skončení procesu omílání probíhá v nejrůznějších sušicích zařízeních. Sušky v mnoha případech navazují s omílacími zařízeními, takže osušení obrobků většinou nevyžaduje zásah obsluhy.

Suška EK odstředivá

Suška přídavná horkovzdušná

Suška přídavná horkovzdušná je určena k sušení dílů v omílacím stroji na sítu nebo na pásovém dopravníku umístěném za omílacím strojem.

Následná úprava mokrých dílců po skončení procesu omílání probíhá v nejrůznějších sušicích zařízeních. Sušky v mnoha případech navazují s omílacími zařízeními, takže osušení obrobků většinou nevyžaduje zásah obsluhy.

Suška přídavná horkovzdušná

Suška TUNELOVÁ ETK

Suška TUNELOVÁ ETK