K rozvoji využíváme dotační programy UE flag

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ : Dne 30. a 31. 5. 2024 se uskuteční Den otevřených dveří. Neváhejte se připojit k přátelskému setkání, sdílení zážitků a pracovních zkušeností přímo v našich výrobních prostorách. ...Číst celé

Skrýt

Opravy a servis

Opravy, servis

Zajišťujeme opravy, záruční a pozáruční servis omílacích strojů. Při opravách používáme stěrkovou hmotu HAWIPAIR, opravárenský tmel a lepidlo. Dále využíváme desku s dělenou vrstvou pro rychlou montáž a demontáž HAWIFLEX.

Stěrková hmota HAWIPAIR, opravárenský tmel a lepidlo

Stěrková hmota HAWIPAIR

Stěrková hmota HAWIPAIR, opravárenský tmel a lepidloHawipair je tmelový, elastický materiál na polyuretanové bázi, který byl vyvinut speciálně k opravám opotřebených povrchů polyuretanových materiálů. Vždy dle povahy podkladu může být dosaženo znamenitých výsledků přilnavosti. Na základě vysoké přilnavosti s mnoha materiály můžeme Hawipair použit i jako lepidlo.

Zpracování je jednoduché a může být dle návodu jednoduše provedeno. Značná výhoda při zpracování je mísící poměr 1:1. Velikost balení odpovídá mísícímu poměru. Váhy k odvážení komponentů nejsou třeba, a proto jsou chyby v dávkování vyloučeny.

HAWIFLEX – deska s dělenou vrstvou pro rychlou montáž a demontáž

HAWIFLEX – deska s dělenou vrstvou pro rychlou montáž a demontáž

HAWIFLEX – deska s dělenou vrstvou pro rychlou montáž a demontážProč HAWIFLEX: Dělená vrstva zprostředkovává bezchybný spoj mezi stavebním dílcem a Hawiflex systémem. Další výhodou je v této vrstvě definované místo požadovaného zatížení, které usnadňuje pozdější odstranění starého povlaku (výstelky). Na místě spoje zůstane slabá vrstva povlaku dělené vrstvy, která může být rychle opět slepena s novou Hawiflex deskou.

ZAJIŠŤUJEME ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS NA NÁMI PRODANÉ STROJE. V případě požadavku na servis nás kontaktujte.