K rozvoji využíváme dotační programy UE flag

Fotovoltaika pro firmy : Plánujete výstavbu solární elektrárny? Flídr energo s.r.o. nově nabízí výrobu ocelových konstrukcí a montáž fotovoltaických panelů. ...Číst celé

Skrýt

Lahvové zdroje medicinálních plynů

Lahvové zdroje medicinálních plynů

Zdroje medi plynů jsou určeny jako primární, sekundární nebo rezervní zdroje k nepřetržité dodávce medicinálního plynu do rozvodu ve zdravotnických zařízeních a jiných speciálních provozech.

Lahvový zdroj medicinálních plynů dodává medicinální plyn z tlakových lahví, případně svazků lahví (baterií), které se ke zdroji připojují spirálou se specifickým připojovacím místem pro určitý plyn. Spirály mají na obou koncích závity, na jedné straně pro specifické připojení k lahvi, na druhé straně pro připojení ke sběrnici.


Zdrojová jednotka s automatickým přepínáním (C-LH/S)

Zdrojová jednotka C-LH/S je navržena k instalaci do ordinací, malých nemocnic a poliklinik s požadavkem menšího průtoku plynu. Systém automatického přepínání je řízen pneumatickým přepínacím zařízením. Zdrojová jednotka je jednostupňová.


Zdrojová jednotka s automatickým/ručním přepínáním (C-LH/M)

Zdrojová jednotka C-LH/M je navržena k instalaci do ordinací, malých nemocnic a poliklinik s požadavkem menšího průtoku plynu. Zdroj není vybaven pneumatickým - automatickým přepnutím z vyčerpané strany lahví na stranu plnou. Přesto je výměna strany automatická, musí se ovšem pohybem páky určit strana, z které se právě odebírá plyn. Zdrojová jednotka je jednostupňová.

Zdrojová jednotka s automatickým/ručním přepínáním (C-LH/M)

Zdrojová jednotka rezervní (C-LH/R)

Zdrojová jednotka C-LH/R je navržena k instalaci do ordinací, malých nemocnic a poliklinik s požadavkem menšího průtoku plynu. Po vyčerpání primárního zdroje nebo v případě jeho odstávky je nutné rezervu uvést v činnost manuálně. Zdrojová jednotka je jednostupňová.

Zdrojová jednotka rezervní (C-LH/R)

Zdrojová jednotka s automatickým přepínáním (C-SR-2210M/E ECO)

Zdrojová jednotka C-SR-2210M/E ECO je vhodná k instalaci do středních a větších nemocnic s požadavkem většího průtoku plynu. Systém automatického přepínání je řízen pneumatickým přepínacím zařízením. Zdrojová jednotka je jednostupňová.

Zdrojová jednotka s automatickým přepínáním (C-SR-2210M/E ECO)

Zdrojová jednotka s automatickým přepínáním-dvoustupňová (C-2210M-2251M/S)

Zdrojová jednotka C-2210M-2251M/S je vhodná k instalaci do středních a větších nemocnic s požadavkem většího průtoku plynu. Systém automatického přepínání je řízen pneumatickým přepínacím zařízením. Zdrojová jednotka je dvoustupňová.

Zdrojová jednotka s automatickým přepínáním-dvoustupňová (C-2210M-2251M/S)

Zdrojová jednotka rezervní (C-SR-2210M-R/S Standard, C-SR-2210M-R/E Eco)

Zdrojová jednotka C-SR-2210M-R/S, C-SR-2210M-R/E je vhodná k instalaci do středních a větších nemocnic s požadavkem většího průtoku plynu. Po vyčerpání primárního zdroje nebo v případě jeho odstávky je nutné rezervu uvést v činnost manuálně. Zdrojová jednotka je jednostupňová.


Zdrojová jednotka rezervní - dvoustupňová (C-2210M-2250M-R)

Zdrojová jednotka C-2210M-225M/R je vhodná k instalaci do středních a větších nemocnic s požadavkem většího průtoku plynu. Po vyčerpání primárního zdroje nebo v případě jeho odstávky je nutné rezervu uvést v činnost manuálně. Zdrojová jednotka je dvoustupňová.

Zdrojová jednotka rezervní - dvoustupňová (C-2210M-2250M-R)

Vysokotlaká sběrnice 2008M

Vysokotlaké sběrnice z mosazného monobloku obsahují připojovací místa pro připojení tlakových lahví. Koncovky jsou pro jednotlivé druhy plynů odlišné. Jedná se mj. o bezpečnostní prvek znemožňující chybné napojení. Každá z přípojek je vybavena zpětným ventilem. Součástí sběrnice je rovněž nosná kovová konzole umožňující upevnění na zeď.


Vysokotlaká spirála a propojovací tyč 2009

Flexibilní přípojky pro vysokotlaké medicinální plyny (spirály) obecně slouží k propojení následujících systémů pro medicinální plyny: láhev - sběrnice, sběrnice - sběrnice, sběrnice - zdrojová jednotka. Spojky se liší dle plynu, aby nebylo možné propojit zařízení s různými typy plynu.

Spirála 2009
Propojovací tyč 2009

Držáky lahví (2011)

Používají se pro zajištění tlakových lahví ve vertikální poloze pomocí bezpečnostního řetězu. Držáky jsou kovové s konzolí, která umožňuje upevnění na stěnu. Jsou dostupné ve verzích pro 1 až 5 lahví.

Držáky lahví (2011) - vozík na lahve
Držáky lahví (2011) - vozík na lahve
Držáky lahví (2011) - vozík na lahve
Držáky lahví (2011)
Držáky lahví (2011)