K rozvoji využíváme dotační programy UE flag

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ : Dne 30. a 31. 5. 2024 se uskuteční Den otevřených dveří. Neváhejte se připojit k přátelskému setkání, sdílení zážitků a pracovních zkušeností přímo v našich výrobních prostorách. ...Číst celé

Skrýt

Generátor kyslíku

Generátor kyslíku (Oxygenerátor) je určen k výrobě kyslíku (O2) pro medicinální účely do prostředí operačních sálů a lůžkového oddělení. K výrobě kyslíku používá technologii cyklické tlakové adsorpce (PSA) umožňující produkovat kyslík o koncentraci 93 % (90 – 96 %), dle LEK 14 – Kyslíkové koncentrátory pro použití s rozvody medicinálních plynů. Při svém provozu odebírá čistý a suchý vzduch z napájecí místnosti kompresoru a nechává jej procházet vnitřním procesem, který odebírá dusík a jiné prvky za účelem výroby kyslíku čistoty 93 % (+/-3 %).

Skládá se z regulátoru vstupního tlaku, adsorbční a vyrovnávací nádrže, regulátoru tlaku, elektrického řídicího systému, vypouštěcího systému, filtru částic. Průtok kyslíku (2 – 200 m3/hod) závisí na modelu a požadované čistotě (OGP 2 MED – OGP 200 MED). Při dodržování stanovených plánů údržby je životnost 10 let od uvedení do provozu.

Zajistíme zpracování projektové dokumentace, vlastní realizaci, výchozí revize a následný záruční a pozáruční servis, včetně proškolení obsluhy, a dále měření kvality kyslíku dle LEK-14.