K rozvoji využíváme dotační programy UE flag

Fotovoltaika pro firmy : Plánujete výstavbu solární elektrárny? Flídr energo s.r.o. nově nabízí výrobu ocelových konstrukcí a montáž fotovoltaických panelů. ...Číst celé

Skrýt

Servisní konzole

Maximální napájecí kapacita na minimálním prostoru - to je měřítko napájecí jednotky Service Head M6 od společnosti Ondal. Jednotka se skládá ze šesti modulů: plynových a elektrických modulů, víceúčelového stojanu, zásobníků, příslušenství a základny. Tyto komponenty zařízení pomáhají zákazníkům z jakéhokoliv zdravotnického oboru optimálně uspořádat a navrhnout pracovní stanici.

Hlavní devizou servisní konzole M6 je kromě modularity i minimální prostorová náročnost. Její speciální šestiboký profil umožňuje dokonalé využití obestavěného prostoru a vnější plochy, která slouží k umístění mnoha typů koncových prvků (terminální jednotky medicinálních plynů, elektro zásuvky, datové rozvody, atd.). Mezi standardní prvky patří i osvětlení, reproduktory, telefony … Mechanická výbava, v drtivé většině umísťovaná na multifunkční tyče, je takřka nekonečná. Police, zásuvky, podložky pod klávesnice, psací podložky, medilišty, infuzní stojany, držáky na monitory, dokovací stanice, kloubové adaptéry pro pacientské monitory a mnoho dalšího. A proč M6? Kromě šestihranu je stěžejní využití šesti základních stavebních prvků: plynové moduly, elektro moduly, multifunkční tyče, příslušenství a doplňky, základny a univerzální lišty. Takto široké portfolio umožní sestavit libovolně vybavenou a především funkční jednotku.

Základní funkční parametry a výhody konzole M6:

  • Každý systém je osazen elektro zásuvkami, terminálními jednotkami medicinálních plynů i datovými zásuvkami v souladu s platnou národní legislativou v místě instalace.
  • Mezi další funkční prvky patří dokovací stanice pro přístroje, nosná ramena náhledových monitorů, víceúčelové stojany, zásuvky, pracovní podložky, koše a mnoho dalšího.
  • SurroundLED F – stmívací LED svítidla integrovaná ve spodní části servisní konzole slouží jako nepřímý světelný zdroj na operačním sále či jako orientační pomůcka pro zdravotnický personál na lůžkových jednotkách.
  • Moduly umístěné na každé straně umožňují snadný přístup k plynovým a elektro zásuvkám ze všech stran i směrů.
  • Multifunkční tyče nabízejí obrovskou svobodu mechanického nastavení instalovaných prvků v prakticky všech směrech.
  • Funkce jednotlivých brzd je na ovládacích prvcích barevně odlišena v návaznosti na konkrétní nastavovaný kloub.
  • Speciální kabelová vedení umožňují instalace i těch nejnáročnějších prvků vedení.
  • Snadná konfigurace díky 3D aplikaci Ondal Pendant Manager je zcela bezkonkurenční.