We use EU funding for our projects UE flag

Servisní konzole

info We do apolozige that this page is not completely translated. Please contact us to get information you are interested in.

Maximální napájecí kapacita na minimálním prostoru - to je měřítko napájecí jednotky Service Head M6 od společnosti Ondal. Jednotka se skládá ze šesti modulů: plynových a elektrických modulů, víceúčelového stojanu, zásobníků, příslušenství a základny. Tyto komponenty zařízení pomáhají zákazníkům z jakéhokoliv zdravotnického oboru optimálně uspořádat a navrhnout pracovní stanici.

Hlavní devizou servisní konzole M6 je kromě modularity i minimální prostorová náročnost. Její speciální šestiboký profil umožňuje dokonalé využití obestavěného prostoru a vnější plochy, která slouží k umístění mnoha typů koncových prvků (terminální jednotky medicinálních plynů, elektro zásuvky, datové rozvody, atd.). Mezi standardní prvky patří i osvětlení, reproduktory, telefony … Mechanická výbava, v drtivé většině umísťovaná na multifunkční tyče, je takřka nekonečná. Police, zásuvky, podložky pod klávesnice, psací podložky, medilišty, infuzní stojany, držáky na monitory, dokovací stanice, kloubové adaptéry pro pacientské monitory a mnoho dalšího. A proč M6? Kromě šestihranu je stěžejní využití šesti základních stavebních prvků: plynové moduly, elektro moduly, multifunkční tyče, příslušenství a doplňky, základny a univerzální lišty. Takto široké portfolio umožní sestavit libovolně vybavenou a především funkční jednotku.

Základní funkční parametry a výhody konzole M6:

  • Každý systém je osazen elektro zásuvkami, terminálními jednotkami medicinálních plynů i datovými zásuvkami v souladu s platnou národní legislativou v místě instalace.
  • Mezi další funkční prvky patří dokovací stanice pro přístroje, nosná ramena náhledových monitorů, víceúčelové stojany, zásuvky, pracovní podložky, koše a mnoho dalšího.
  • SurroundLED F – stmívací LED svítidla integrovaná ve spodní části servisní konzole slouží jako nepřímý světelný zdroj na operačním sále či jako orientační pomůcka pro zdravotnický personál na lůžkových jednotkách.
  • Moduly umístěné na každé straně umožňují snadný přístup k plynovým a elektro zásuvkám ze všech stran i směrů.
  • Multifunkční tyče nabízejí obrovskou svobodu mechanického nastavení instalovaných prvků v prakticky všech směrech.
  • Funkce jednotlivých brzd je na ovládacích prvcích barevně odlišena v návaznosti na konkrétní nastavovaný kloub.
  • Speciální kabelová vedení umožňují instalace i těch nejnáročnějších prvků vedení.
  • Snadná konfigurace díky 3D aplikaci Ondal Pendant Manager je zcela bezkonkurenční.