Úvod / Nabídka / Výrobky pro požární sport / Požární tlakové hadice

Požární tlakové hadice

Požární tlakové hadice určené pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory, používané v požárním sportu, v průmyslu, zemědělství, atd.

Pyrotex Supersport

Materiál: Polyesterový oplet, pryžová vložka.
Barva: Bílá se žlutým pruhem
Teplotní rozsah: -30°C až +50°C, krátkodobě do +80°C
Charakteristika: Polyesterová požární tlaková hadice Pyrotex Supersport s EPDM pryžovou vložkou. Hadice má výrazně odolnější oplet proti otěru. Na hadice standardně vážeme spojky Flídr nebo Metalis. Na požádání je možnost navázat spojky AWG.
Použití: Požární tlaková hadice Pyrotex Supersport je vyvinuta speciálně pro požární sport té nejvyšší úrovně a splňuje pravidla extraligy. Hadici lze vzhledem k její certifikaci použít i k zásahu profesionálních a dobrovolných jednotek.

Pyrotex Supersport Reflex

Materiál: Polyesterový oplet, pryžová vložka
Barva: Oranžová reflexní
Teplotní rozsah: -30°C až +50°C, krátkodobě do +80°C
Charakteristika: Polyesterová požární tlaková hadice s EPDM pryžovou vložkou. Hadice Pyrotex Supersport Reflex má výrazně odolnější oplet proti otěru. Na hadice standardně vážeme spojky Flídr nebo Metalis. Na požádání je možnost na hadice navázat spojky AWG.
Použití: Požární tlaková hadice Pyrotex Supersport Reflex je vyvinuta speciálně pro požární sport té nejvyšší úrovně a splňuje pravidla extraligy. Hadici lze vzhledem k její certifikaci použít i k zásahu profesionálních a dobrovolných jednotek.

Pyrotex Firesport

Materiál: Polyesterový oplet, pryžová EPDM vložka.
Barva: Bílá s oranžovým pruhem
Teplotní rozsah: -30°C až +50°C, krátkodobě do +80°C
Charakteristika: Polyesterová požární sportovní hadice s tenkostěnnou pryžovou EPDM vložkou. Hadice je schválena dle normy ČSN 80 8711. Oranžový reflexní pruh v zakouřeném prostředí je velice dobře viditelný.
Použití: Požární tlaková hadice Firesport je vyvinuta speciálně pro požární sport té nejvyšší úrovně. Svými parametry je vhodná pro postupová kola soutěží v požárním sportu. Hadici je vzhledem k certifikaci použít k zásahu profesionálních a dobrovolných jednotek.

Pyrotex Firesport Neon

Materiál: Polyesterový oplet, pryžová vložka.
Barva: Reflexní žlutá s oranžovým pruhem
Teplotní rozsah: -30°C až +50°C, krátkodobě do +80°C
Charakteristika: Požární tlaková hadice Pyrotex Firesport Neon je vhodná svými parametry pro postupová kola soutěží v požárním sportu. Plošná šíře splňuje parametry hadic dle pravidel požárního sportu - C52: 79mm, B75: 113mm. Tato hadice je certifikovaná jako požární! Mezi přednosti těchto hadic patří zejména kvalitní oplet hadice, který zaručuje vyšší odolnost vůči oděru a tím i delší životnost hadice,ideálně hladká vnitřní gumová vložka umožňující rychlý průběh vody, destrukční tlak hadice přesahující hodnotu 50 bar.
Použití: Požární tlakové hadice tohoto typu jsou určené pro náročný požární sport a zásah u požáru. Hadice se dodává v délce 20 m bez spojek nebo se spojkami C52 a B75.
Poznámka: Spojky: C52 Metalis, Flídr nebo AWG, B75 Metalis nebo AWG.

© FLÍDR s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox