Úvod / Nabídka / Výrobky pro požární sport / Novinky FLÍDR Firesport

Novinky FLÍDR Firesport

FLÍDR Firesport je divize společnosti FLÍDR s.r.o. zabývající se prodejem a výrobou příslušenství pro požární sport. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru požárního sportu dodáváme kvalitní a prověřené výrobky.

FLÍDR Hi-TWIST Czech - sada na 100m překážek - VYPRODÁNO

Vlastnosti: VYPRODÁNO: Výška kotouče 34cm. Zdokonalené koncovky FLÍDR ROTT Twist. Splňuje parametry požárního sportu (váha 2,51kg). Lépe klouže po povrchu – menší odpor při běhu. Stuha z nenasákavého materiálu. Vyrobeno v České Republice.
Cena bez DPH: VYPRODÁNO

FLÍDR Hi-TWIST Jamaica - sada na 100m překážek

Vlastnosti: Výška kotouče 34cm. Zdokonalené koncovky FLÍDR ROTT Twist. Splňuje parametry požárního sportu (váha 2,51kg). Lépe klouže po povrchu – menší odpor při běhu. Stuha z nenasákavého materiálu. Vyrobeno v České Republice.
Cena bez DPH: 3297Kč
Cena s DPH: 3990Kč

FLÍDR Hi-SPORT Czech - sada na 100m překážek - VYPRODÁNO

Vlastnosti: VYPRODÁNO: Výška kotouče 34cm. Kvalitní a prověřené koncovky FLÍDR ROTT Light. Splňuje parametry požárního sportu (váha 2,51kg). Lépe klouže po povrchu – menší odpor při běhu. Stuha z nenasákavého materiálu. Vyrobeno v České Republice.
Cena bez DPH: VYPRODÁNO

FLÍDR Hi-SPORT Jamaica - sada na 100m překážek

Vlastnosti: Výška kotouče 34cm. Kvalitní a prověřené koncovky FLÍDR ROTT Light. Splňuje parametry požárního sportu (váha 2,51kg). Lépe klouže po povrchu – menší odpor při běhu. Stuha z nenasákavého materiálu. Vyrobeno v České Republice.
Cena bez DPH: 2999Kč
Cena s DPH: 3629Kč

© FLÍDR s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox