Úvod / Nabídka / Spojky, šroubení, armatury / Hadicové spony a spojky

Hadicové spony a spojky

Spony pro upevnění průmyslových a odsávacích hadic.

Spona SX W1 pozinkovaná

Materiál: Pozinkovaná ocel
Charakteristika: Pozinkovaná hadicová spona
Použití: Pozinkované hadicové spony SX W1 jsou nejprodávanější spony určené pro hadice s tlakem do 25 barů. Pozinkované spony jsou vhodné do nekorozního prostředí. Pro montáž lze použít šestihran na šrouby nebo běžný plochý či křížový šroubovák. Upínací rozsahy spony od 8 do 160 mm.
Poznámka: Pro větší upínací rozsahy je určen nekonečný pásek.

Spona SX W4 celonerezová

Materiál: Nerezová ocel
Charakteristika: Celonerezová hadicová spona
Použití: Nerezová hadicová spona je určena pro vysoce korozní prostředí. Spona je využívána v chemickém a potravinářském průmyslu, zemedělství, kritických místech automobilového průmyslu a strojního inženýrství. Hadicová spona se vyznačuje jednoduchou montáží. Lze použít šestihran na šrouby (C7) nebo běžný plochý šroubovák. Upínací rozsahy spony jsou od 8 do 110 mm.
Poznámka: Pro větší upínací rozsahy je určen nekonečný pásek.

Spona perforovaná W1 pozinkovaná

Materiál: Pozinovaná ocel
Charakteristika: Hadicová pozinkovaná perforovaná spona
Použití: Perforovaná hadicová spona má závit tvořen otvory v pásku. Spona s šířkou pásku 12 mm má destrukční utahovací moment až 15 Nm, tedy zhruba 3x víc než klasické hadicové spony W1, které mají závit do pásky vylisovaný. Čím odolnější hadice, tím větší utahovací moment můžeme použít. Měkké hadice způsobují přeskakování spony při utahování – pásek uhýbá do poddajného materiálu. Upínací rozsahy spony jsou od průměru 6 do 203 mm.
Poznámka: Pro větší upínací rozsahy je určen nekonečný pásek.

Spona SGB W1 Pozinkovaná

Materiál: Pozinkovaná ocel
Charakteristika: Hadicová pozinkovaná čelisťová spona SGB
Použití: SGB spona je robustní čelisťová spona speciálně konstruovaná pro vysoké zátěže. Robustní konstrukce je umocněna čelisťovým upínacím šroubem a kontra maticí. Hadicová spona SGB je určena pro velmi namáhané spoje, silnostěnné, povrchově vrapované a sací hadice s kovovou nebo plastovou spirálou.
Poznámka: U průměrů 17-19 až 60-63 šíře pásku 20mm, u 64-67 až 240-252 šíře pásku 25mm.

Spona SGB W4 Celonerezová

Materiál: Nerezová ocel
Charakteristika: Hadicová celonerezová čelisťová spona SGB
Použití: Robust spony SGB jsou spony pro vysoké zátěže. Pásek spony má zahnuté hrany, nehrozí tedy poškození hadice ani při agresivním utažení. Spony mají robustní konstrukci s čelisťovým upínáním. Spony Robust jsou vhodné pro velmi namáhané spoje, silnostěnné, povrchově vrapované a sací hadice s kovovou nebo plastovou spirálou. Spony jsou využívány zejména v zemědělských aplikacích a nákladní dopravě.

© FLÍDR s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox