Úvod / Profil firmy / Profil firmy Flídr plast s.r.o.

Profil firmy Flídr plast s.r.o.

Společnost Flídr plast s.r.o.

Dne 28. 9. 1998 byla založena společnost Flídr plast s.r.o, jejímž hlavním předmětem činnosti je "Výroba plastových výrobků se zaměřením na tvarově a rozměrově přesné technické výlisky".

Výroba byla zahájena v pronajatých prostorách v České Třebové na ploše cca. 160m se čtyřmi zaměstnanci. Od založení společnosti zaměstnáváme více jak 50% zaměstnanců ze zdravotním postižením a máme uznán statut chráněné dílny. Díky tomu poskytujeme svým zákazníkům náhradní plnění dle §81 odst..2, zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

V roce 2003 byl celý provoz výroby přestěhován do vlastního areálu firmy FLÍDR s.r.o. v Širokém Dole a Flídr plast s.r.o. rozšířila svoji činnost o:

  • Služby měrového střediska
  • Silniční motorová vnitrostátní a mezinárodní doprava
 

Společnost je vybavena moderními vstřikovacími lisy. Má velmi dobře vybavené měrové středisko, jehož služby využívají i ostatní firmy.Výrobní závod společnosti FLÍDR
Flídr plast s.r.o. jako držitel certifikátů ISO 9001 a nově také ISO/TS 16949 garantuje odbornost, kvalitu a šetrnost výroby k životnímu prostředí.

Společnosti a vize do budoucna 

Od založení obou společností se řady zaměstnanců i výrobní plocha značně rozrostly. V současné době naše společnosti zaměstnávají téměř 220 pracovníků a disponují výrobní plochou 5.890 m2 a skladovací plochou 1.170 m2.

Rozvoj výroby směrujeme do oblasti přesného kovoobrábění tvarově náročných dílců. Postupně navyšujeme výrobní kapacitu rámů hlavových opěr. Naším cílem je dosažení kapacity 5 milionů kusů za rok, čímž dosáhneme vedoucího postavení ve výrobě tohoto dílu v České republice.

Také lisovna plastů zvyšuje svoji kapacitu výroby o nové moderní vstřikovací lisy. Vstřikovací formy a nástroje vyrábí pro obě společnosti specializované odborné firmy. Naším dlouhodobým cílem je vybudování vlastní nářaďovny.

Technická podpora a péče o zákazníka

Naše provozy kovovýroby i lisování plastů jsou řízeny týmy odborných pracovníků, které se od přijetí poptávky až po expedici konečných výrobků k zákazníkovi starají o kompletní zajištění projektu. Technická podpora projektů spočívá ve zpracování výrobní dokumentace dílů, dále v konzultacích o volbě technologie ve vztahu k optimální ceně výrobku a také ve spolupráci při vývoji nebo změnách na výrobku.

Společnost Flídr plast s.r.o. má uznán statut chráněné dílny a díky tomu nabízíme našim zákazníkům náhradní plnění ve smyslu §81 odst. 2, Zákona o zaměstnanosti.

RYCHLÝ KONTAKT +420 461 550 930 info@flidr.cz
© FLÍDR s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox