Úvod / Profil firmy

Profil firmy

Společnost FLÍDR s.r.o.

Dne 9. 12. 1993 byla založena společnost FLÍDR s.r.o. s hlavním předmětem činnosti "Kovoobráběčství a zámečnictví". Při založení společnost zaměstnávala 5 pracovníků a začínala s výrobou napájecí techniky pro hospodářská zvířata, výrobou armatur sacích a tlakových hadic a řetězových dopravníků v pronajatých prostorách na ploše cca. 120m. V průběhu let se rozrostla, stala se zákaznicky orientovanou firmou a svoji činnost rozšířila o další předměty podnikání:

  • Distribuce hadic
  • Výroba zemědělské a hasičské techniky
  • Výroba dílů pro automobilový průmysl
  • Výroba strojů pro vibrační broušení a leštění dílců
V dnešní době disponujeme kvalitním moderním strojním vybavením, které doplňujeme adekvátně s ohledem na náročnost vyráběných dílců.

K novinkám výrobního programu patří:

  • Výroba strojů pro odstředivé broušení a leštění dílců včetně jejich separace a sušení
  • Výroba hlavové opěry včetně tváření aretačních drážek za studena
  • Příprava výroby speciálního sacího koše pro profesionální hasičské sbory a sbory dobrovolných hasičů s možností využití i pro požární sport.

Společnost FLÍDR .s.r.o. jako držitel certifikátů ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004 garantuje odbornost, kvalitu a šetrnost výroby k životnímu prostředí.

Společnost Flídr plast s.r.o.

Dne 28. 9. 1998 byla založena společnost Flídr plast s.r.o., jejímž hlavním předmětem činnosti je "Výroba plastových výrobků se zaměřením na tvarově a rozměrově přesné technické výlisky".

Výroba byla zahájena v pronajatých prostorách v České Třebové na ploše cca. 160m se čtyřmi zaměstnanci. Od založení společnosti zaměstnáváme více jak 50% zaměstnanců ze zdravotním postižením a máme uznán statut chráněné dílny. Díky tomu poskytujeme svým zákazníkům náhradní plnění dle §81 odst..2, zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

V roce 2003 byl celý provoz výroby přestěhován do vlastního areálu firmy FLÍDR s.r.o. v Širokém Dole a Flídr plast s.r.o. rozšířila svoji činnost o:

  • Služby měrového střediska
  • Silniční motorová vnitrostátní a mezinárodní doprava
Společnost je vybavena moderními vstřikovacími lisy. Má velmi dobře vybavené měrové středisko, jehož služby využívají i ostatní firmy.

Flídr plast s.r.o. jako držitel certifikátů ISO 9001:2000 a nově také ISO TS 16949:2002 garantuje odbornost, kvalitu a šetrnost výroby k životnímu prostředí.

RYCHLÝ KONTAKT +420 461 550 930 info@flidr.cz
© FLÍDR s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox