Úvod / Nabídka / Klimatizace, vzduchotechnika

Klimatizace a vzduchotechnika, systém Multiplast

Plastový stavebnicový systém Multiplast DOMUS

Systém Multiplast DOMUS je plastový stavebnicový systém navržený pro větrání menších prostor v rámci bytové výstavby jako např. kuchyní, koupelen, WC a podobně. Systém zahrnuje tři kruhové a tři čtyřhranné profily potrubí, které lze s výhodou použít především tam, kde jsme omezeni prostorově (těsné podhledy, prostory nad kuchyňskými linkami apod.).

Plastový stavebnicový systém Multiplast DOMUS

Výhody systému Multiplast

 
  • Snadné spojování, rychlá montáž, nízká hmotnost, estetický vzhled.
  • Široké spektrum jednotlivých prvků umožňuje vytvářet poměrně složité rozvody v malých dimenzích. Snadná úprava délky potrubí ruční pilkou na kov. Nepodléhá korozi, čímž zaručuje dlouhou životnost.
  • 3 kruhové a 3 čtyřhranné profily průřezů potrubí zajišťují možnost spojení s většinou kuchyňských zákrytů a ventilátorů pro malou vzduchotechniku.
  • Systém lze použít též jako postranní větev hlavního rozvodu vzduchu.
 

Materiál

Všechny prvky systému MULTI-PLAST jsou vyrobeny z velice jakostních obtížně hořlavých plastů, které splňují normy DIN 4102/B1 a UL 94 V2. Třída hořlavosti C1 - těžce hořlavý materiál. Zkoušeno dle normy ČSN 73 08 62:1990 (PAVUS, zkušebna Veselí nad Lužnicí). Čísla protokolů Pr- 00-06.028, Pr-00-06.029. Mřížky a vyústky jsou vyrobeny z plastů odolných vůči povětrnostním vlivům vnějšího prostředí a UV záření (dle normy BS 493), tzn. mají výbornou tvarovou i barevnou stálost.

Spojování

Jednotlivé prvky systému se napojují zasunutím, v případě požadavku na dokonalou těsnost je možno použít PVC těsnící pásku pro vnější utěsnění. Při návrhu rozvodu je třeba důsledně kontrolovat napojovací rozměry jednotlivých tvarovek.
Plastový stavebnicový systém Multiplast DOMUS

 Technické parametry
 Barva  standardně bílá
 Teplotní odolnost v interiérech (potrubí, tvarovky):  max. +45°C
 Teplotní odolnost v exteriérech (mřížky, stěnové vyústě):  -30°C až +50°C

Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Také jsme Vám k dispozici telefonicky nebo osobně. Pro kontakt s námi využijte naše telefonní čísla.

© FLÍDR s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox