Úvod / Nabídka / Dopravník ŘVD 9

Dopravník ŘVD 9

Řetězový dopravník ŘVD 9

Společnost FLÍDR s.r.o. vyrábí a dodává řetězový vynášecí dopravník ŘVD 9, který je vhodný pro vrstvení chlévské mrvy u menších stájí hospodářských zvířat, pro dopravu pilin a odkorků apod.

Řetězový vynášecí dopravník ŘVD 9 je řešen jako příhradová konstrukce. Skládá se ze šesti samostatných dílů spojených šroubovými spoji k sobě:Řetězový dopravník ŘVD 9

  • délka 4 dílů je 4 x 2m
  • délka 2 dílů je 2 x 0,5m
 

Ke spodnímu dílu je přišroubována plechová násypka. Součástí horního koncového dílu je elektromotor sloužící jako pohon vynášecího řetězu. Jako pojistka proti přetížení dopravníku slouží zubová spojka s centrální pružinou. Napínání vynášecího řetězu je možné provést posunutím hřídele ve spodní nebo horní části dopravníku. Dopravník je možné otáčet kolem kotvícího čepu.

 Technické parametry
 Sklon  3 nastavitelné hodnoty od 29°do 35°
 Výška  od země po hranu koncového dílu při max. sklonu 5,2m
 Šířka korby  350 mm
 Hloubka korby  cca. 180 mm

Při provozu dopravníku v agresivních podmínkách si, prosím, přečtěte Technické podmínky pro provoz Gallové řetězu ve velmi agresivním, kyselém prostredí.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Také jsme Vám k dispozici telefonicky nebo osobně. Pro kontakt s námi využijte naše telefonní čísla.

© FLÍDR s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox