Úvod / Nabídka / Hadice, savice / Sací hadice pro zemědělství

Sací hadice pro zemědělství, zemědělské hadice

Savice používané v zemědělství, technických službách pro dopravu krmných směsí, fekálií a čerpání vody z umělých a přírodních zdrojů. Kompletní nabídka sacích hadic, savic a zemědělských hadic.

Savice Apollo SE se šroubením S110

Materiál: PVC
Barva: modrá s červeným proužkem
Teplotní rozsah: -25°C až +60°C
Charakteristika: Měkká PVC hadice, vyrobená z elastického materiálu s nárazuvzdornou spirálou. Vnitřní povrch hladký, vnější povrch lehce rýhovaný. Hadice je odolná vůči abrazi. Hadice je odolná UV záření a většině chemikálií.
Použití: Sání a výtlak vody, bláta, fekálií, kašovitých a krmných směsí atd. Hadice je vhodná pro použití u technických služeb, v zemědělství a u hasičů.
Poznámka: Délka dle potřeby, max. 30m.

Savice Apollo SS se šroubením S110

Materiál: PVC
Barva: červená s modrým proužkem
Teplotní rozsah: -25°C až +50°C
Charakteristika: Velice měkká PVC hadice, vyrobená ze superelastického materiálu s nárazuvzdornou spirálou. Vnitřní povrch hadice je hladký, vnější povrch lehce rýhovaný. Hadice je odolná UV a většině chemikálií. Hadice je velmi ohebná i při nižších teplotách.
Použití: Sání a výtlak vody, bláta, fekálií, kašovitých směsí atd. Hadice je vhodná pro používání u technických služeb, v zemědělství a u hasičů.
Poznámka: Délka dle přání, max. 30 m.

Savice Aquaspir se šroubením S110

Materiál: Pryž SBR
Barva: černá
Teplotní rozsah: -25°C až +60°C
Charakteristika: Gumová sací hadice s vnitřím hladkým a vnějším zvlněným povrchem. Hadice má konce hladké a upravené pro připojení spojky. Hadici není možné krátit -je dodávána v pevných délkách - od 1,5 m, max 10m.
Použití: Sací hadice pro hasiče, zemědělce, průmyslové použití. Sání a výtlak vody, kalů u fekálních vozů. Díky velmi dobrým parametrům lze používat i pro vzduch, vakuum, kašovité a mírně abrazivní hmoty. Na savici armujeme různé druhy sacích, požárních nebo zemědělských spojek.
Poznámka: Skladem 2,5 m

Savice Apollo SE Rychlouzávěr

Materiál: PVC
Barva: modrá
Teplotní rozsah: -35°C až +60°C
Charakteristika: Ohebná PVC savice, vyrobená z elastického materiálu s nárazuvzdornou spirálou. Vnitřní povrch hadice je hladký, vnější povrch lehce rýhovaný. Hadice je odolná UV záření a většině chemikálií.
Použití: Sání a výtlak vody, bláta, fekálií, kašovitých směsí atd. Savice se používá v zemědělství, technických službách, vodohospodářství.

Savice Apollo SS Rycholuzávěr

Materiál: PVC
Barva: červená
Teplotní rozsah: -35°C až +50°C
Charakteristika: Měkká PVC savice, vyrobená z elastického materiálu s nárazuvzdornou spirálou. Vnitřní povrch hadice je hladký, vnější povrch lehce rýhovaný. Hadice je odolná UV a většině chemikálií.
Použití: Sání a výtlak vody, bláta, fekálií, kašovitých směsí atd. Savice se používá v zemědělství, technických službách, vodohospodářství.

Savice C52 ASE - délka dle přání

Materiál: PVC
Barva: modrá
Teplotní rozsah: -25°C až +60°C
Charakteristika: Ohebná savice z PVC s nárazuvzdornou PVC spirálou, Vnitřní povrch hadice je hladký, vnější lehce rýhovaný. Hadice je odolná povětrnostním vlivům. Na hadici je možno armovat různé druhy spojek a šroubení. Savici je možno vyrobit v délkách od 1,6 m až do max. délky 30 m.
Použití: Sání a výtlak vody, bahna, fekálií atd. Hadice je vhodná pro zemědělství, technické služby, hasiče, atd.

Savice B75 ASE - délka dle přání

Materiál: PVC
Barva: modrá
Teplotní rozsah: -25°C až +60°C
Charakteristika: Ohebná savice z PVC s nárazuvzdornou PVC spirálou. Vnitřní povrch hladký, vnější lehce rýhovaný. Odolná povětrnostním vlivům. Na hadici je možno armovat různé druhy spojek a šroubení. Hadice z PVC je možno vyrobit v délkách od 1,6 m až do max. délky 30 m.
Použití: Sání a výtlak vody, bahna, fekálií atd. Vhodná pro zemědělství, technické služby, hasiče, atd.

© FLÍDR s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox