Úvod / Nabídka / Hadice, savice / Odsávací hadice pro dřevoobráběcí stroje

Odsávací hadice pro dřevoobráběcí stroje

Odsávací hadice pro dřevozpracující průmysl, polyuretanové hadice s ocelovou nebo plastovou spirálou, hadice z PVC s plastovou spirálou.

Odsávací hadice VULCANO PU R

Teplotní rozsah: -40 °C, +90 °C
Charakteristika: Odsávací polyuretanová hadice zpevněná poměděnou ocelovou spirálou. Vnitřní povrch hladký, značných mechanických vlastností. 5x vyšší odolnost než PVC hadice. Velmi lehká a ohebná hadice, odolná vůči abrazi a UV záření.
Použití: Sání a foukání prachu, par a pilin od dřevozpracujících strojů. Hadice je vhodná pro použití ve dřevozpracujících provozech. Hadice je vhodná i pro použití v potravinářském průmyslu - na hadici byl vydán český atest na dopravu potravin. Antistatická hadice.
Poznámka: Jedna z nejžádanějších polyuretanových hadic. Vysoká užitná hodnota - kvalita - cena. Při montáži hadice dbát na šipku, která určuje směr proudění vzduchu.

Odsávací hadice VULCANO PU M

Teplotní rozsah: -40 °C, +90 °C
Charakteristika: Odsávací polyuretanová hadice zpevněná poměděnou ocelovou spirálou.Vnitřní povrch hadice je hladký, značných mechanických vlastností. Hadice je velmi lehká a ohebná, odolná vůči abrazi a UV-záření.
Použití: Sání a doprava prachu, par, a pilin od dřevozpracujících strojů. Hadice je vhodná též pro klimatizace. Antistatická hadice.
Poznámka: Velmi oblíbená hadice v dřevozpracujícím průmyslu. Velmi ohebná PU hadice, axiálně stlačitelná.

Odsávací hadice VULCANO PU Z-R

Teplotní rozsah: Teplotní rozsah: -40°C ÷ +90 °C
Charakteristika: Odsávací polyuretanová hadice zpevněná poměděnou ocelovou spirálou. Vnitřní povrch hadice je hladký, značných mechanických vlastností. 5x vyšší odolnost než PVC hadice. Velmi lehká a ohebná hadice, odolná vůči abrazi a UV záření.
Použití: Sání a foukání prachu, par a pilin od dřevozpracujících strojů. Hadice je vhodná pro truhláře - nejlevnější PU hadice. Pozor: nutné dodržet směr proudění, který je vyznačen na hadici šipkou.
Poznámka: Antistatická hadice

Odsávací hadice VULCANO PU Z

Teplotní rozsah: -40°C ÷ +90 °C
Charakteristika: Odsávací polyuretanová hadice zpevněná pozinkovanou ocelovou spirálou. Vnitřní povrch hadice je hladký, značných mechanických vlastností, 5x vyšší odolnost než PVC hadice. Hadice je velmi lehká a ohebná, odolná vůči abrazi a UV záření.
Použití: Sání a foukání prachu, par a pilin od dřevozpracujících strojů. Hadice je vhodná pro truhláře. Antistatická hadice.
Poznámka: Nejlevnější polyuretanová odsávací hadice.

Odsávací hadice VULCANO PU H

Teplotní rozsah: -40 °C, +90 °C
Charakteristika: Odsávací polyuretanová hadice s hladkým povrchem, zpevněná poměděnou ocelovou spirálou, odolná abrazi a velmi ohebná. Hadice je odolná povětrnostním vlivům a většině chemikálií. 5x vyšší odolnost než PVC hadice.
Použití: Sání a výtlak abrazivních látek, par, hoblin, štěpky, listí atd. Hadice je vhodná pro dřevozpracující průmysl a technické služby. Antistatická hadice.

Odsávací hadice EOLO SL

Teplotní rozsah: -10 °C, +50 °C
Charakteristika: Odsávací PVC hadice s nárazuvzdornou spirálou z tvrzeného PVC. Vnitřní povrch hadice je hladký, vnější povrch zvlněný. Hadice je odolná UV-záření a většině chemikálií.
Použití: Sání a výtlak par, vzduchu, hoblin a pilin. Hadice se používá u tiskařských a dřevoobráběcích strojů a při propojování klimatizačních systémů.
Poznámka: Hadice se dodává v modré nebo černé barvě.

Odsávací hadice Lignum Clear

Teplotní rozsah: -40°C ÷ +50 °C
Charakteristika: Odsávací hadice z měkčeného PVC s nárazuvzdornou spirálou z tvrzeného PVC. Vnitřní povrch hladký, vnější povrch zvlněný. Velmi lehká a ohebná hadice.
Použití: Sání a doprava prachu, par, a pilin od dřevozpracujících strojů. Vhodná též pro klimatizace.

© FLÍDR s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox