Úvod / Nabídka / Hadice, savice / Hadice průmyslové, odsávací, sací, tlakové

Hadice průmyslové, odsávací, sací, tlakové

Hadice odsávací, dopravní, tlakové, sací a speciální hadice používané v průmyslu, zemědělství a v domácnostech.

hadice VULCANO PU M - odsávací

Teplotní rozsah: -40 °C, +90 °C
Charakteristika: Odsávací polyuretanová hadice zpevněná poměděnou ocelovou spirálou. Vnitřní povrch hadice je hladký, značných mechanických vlastností. Velmi lehká a ohebná hadice, odolná vůči abrazi a UV-záření.
Použití: Sání a doprava prachu, par, a pilin od dřevozpracujících strojů. Hadice je vhodná též pro klimatizace. Pozor: nutné dodržet směr proudění, který je vyznačen na hadici šipkou.
Poznámka: Antistatická hadice

hadice VULCANO PU R - odsávací

Teplotní rozsah: -40°C ÷ +90 °C
Charakteristika: Odsávací polyuretanová hadice zpevněná poměděnou ocelovou spirálou. Vnitřní povrch hadice je hladký, značných mechanických vlastností. 5x vyšší odolnost než PVC hadice. Velmi lehká a ohebná hadice, odolná vůči abrazi a UV záření.
Použití: Sání a foukání prachu, par a pilin od dřevozpracujících strojů. Hadice je vhodná pro použití ve dřevozpracujících provozech. Hadice je vhodná i pro použití v potravinářském průmyslu - na hadici byl vydán český atest na dopravu potravin. Pozor: nutné dodržet směr proudění, který je vyznačen na hadici šipkou.
Poznámka: Antistatická hadice

hadice VULCANO PU Z-R - odsávací

Teplotní rozsah: -40°C ÷ +90 °C
Charakteristika: Odsávací polyuretanová hadice zpevněná poměděnou ocelovou spirálou. Vnitřní povrch hadice je hladký, značných mechanických vlastností. 5x vyšší odolnost než PVC hadice. Velmi lehká a ohebná hadice, odolná vůči abrazi a UV záření.
Použití: Sání a foukání prachu, par a pilin od dřevozpracujících strojů. Hadice je vhodná pro truhláře - nejlevnější PU hadice. Pozor: nutné dodržet směr proudění, který je vyznačen na hadici šipkou.
Poznámka: Antistatická hadice

hadice VULCANO PU Z - odsávací

Teplotní rozsah: -40°C ÷ +90 °C
Charakteristika: Odsávací PU hadice zpevněná pozinkovanou ocelovou spirálou. Vnitřní povrch hadice je hladký, značných mechanických vlastností, 5x vyšší odolnost než PVC hadice. Velmi lehká a ohebná hadice, odolná vůči abrazi a UV záření.
Použití: Sání a foukání prachu, par a pilin od dřevozpracujících strojů. Hadice je vhodná pro truhláře. Pozor: nutné dodržet směr proudění, který je vyznačen na hadici šipkou.
Poznámka: Antistatická hadice

hadice VULCANO PU H 09 - odsávací

Teplotní rozsah: -40 °C, +90 °C
Charakteristika: Odsávací polyuretanová hadice s hladkým povrchem, zpevněná poměděnou ocelovou spirálou, odolná abrazi a velmi ohebná. Odolná povětrnostním vlivům a většině chemikálií. 5x vyšší odolnost než PVC.Varianta: Vulcano PUH AF - odolná vůči hydrolýze a mikrobům.
Použití: Sání a výtlak abrazivních látek, par, hoblin, štěpky, listí atd. Vhodná pro dřevozpracující průmysl a technické služby. Antistatická hadice. Pozor: nutné dodržet směr proudění, který je vyznačen na hadici šipkou.
Poznámka: Antistatická hadice

hadice Vulcano PU HDS odsávací

Teplotní rozsah: -40°C ÷ +90 °C
Charakteristika: Ohebná polyuretanová hadice s hladkým povrchem, zpevněná poměděnou ocelovou spirálou, síla PU stěny 1,5mm, velmi odolná vůči abrazi. Odolná povětrnostním vlivům a většině chemikálií. 5x vyšší odolnost než PVC. Varianta: Vulcano PU HDS ET PU hadice na etherové bázi - velmi odolná vůči hydrolýze a mikrobům.
Použití: Sání a výtlak abrazivních látek, par, hoblin, štěpky, krmných směsí, štěrku, listí atd. Vhodná pro dřevozpracující průmysl, lisovny plastů, technické služby. Antistatická hadice. Pozor: nutné dodržet směr proudění, který je vyznačen na hadici šipkou.
Poznámka: Antistatická hadice

hadice EOLO PU odsávací

Teplotní rozsah: -20 °C, +80 °C
Charakteristika: Polyuretanová hadice vyztužená nárazuvzdornou PVC-spirálou, vnitřní povrch hladký, vnější povrch vroubkovaný. Velmi lehká a pružná. Vysoká odolnost proti abrazi díky charakteristice polyuretanu (pětkrát odolnější proti otěru ve srovnání s PVC). Odolné povětrnostním vlivům a většině chemikálií.
Použití: Sání a foukání abrasivních prachů a hoblin. Textilní stroje, klimatizace, vysavače atd. Na požádání je možné dodat v antistatickém provedení.

hadice EOLO PU P odsávací

Teplotní rozsah: -20 °C, +80 °C
Charakteristika: Polyuretanová hadice vyztužená nárazuvzdornou PVC-spirálou, vnitřní povrch hladký, vnější povrch zvlněný. Má značné mechanické vlastnosti a výbornou pružnost. To vede k vysoké odolnosti proti abrazi s velmi dobrou ohebností. Odolná povětrnostním vlivům a většině chemikálií
Použití: Sání a doprava abrazivních částic, par, hoblin, štěrku, písku, granulí apod. Na požádání je možné dodat v antistatickém provedení.

hadice EOLO SL odsávací

Teplotní rozsah: -10 °C, +50 °C
Charakteristika: Odsávací PVC hadice s nárazuvzdornou spirálou z tvrzeného PVC. Vnitřní povrch hadice je hladký, vnější povrch zvlněný. Odolná UV-záření a většině chemikálií, velmi ohebná hadice. Nejlevnější verze PVC odsávací hadice.
Použití: Sání a výtlak par, vzduchu, hoblin a pilin. Hadice se používá u tiskařských a dřevoobráběcích strojů a při propojování klimatizacních systémů.

hadice EOLO L odsávací

Teplotní rozsah: -10 °C, +50 °C
Charakteristika: Ohebná PVC hadice, vyztužená nárazuvzdornou spirálou z tvrzeného PVC. Vnitřní povrch hladký, vnější povrch zvlněný. Odlišuje se od hadic EOLO větší pružností, menší váhou při zachování stejných mechanických vlastností. Odolná UV-záření a většině chemikálií.
Použití: Sání a výtlak par, vzduchu, hoblin a pilin. Používá se u tiskařských a dřevo obráběcích strojů a při propojování klimatizacních systémů.

hadice VULCANO TPR A odsávací

Teplotní rozsah: -40 °C, +125 °C
Charakteristika: Pružná odsávací hadice vyrobená z PP/EPDM vyztužená ocelovou spirálou potažená speciální vrstvou proti prodření. Hadice je velmi lehká, pružná, odolná vysokým teplotám, chemickým výparům a abrazi.
Použití: Sání a doprava horkého vzduchu a par v chemických továrnách, dolech a loděnicích, hadice je určena pro stanice STK na odsávání výfukových plynů.

hadice SATURNO L sací, kalová

Teplotní rozsah: -10 °C, +60 °C
Charakteristika: Ohebná PVC hadice s nárazuvzdornou PVC spirálou. Vnitřní povrch hladký, vnější povrch mírně vroubkovaný. Odolný proti mechanickému poškození a UV-záření.
Použití: Doprava kapalin, umělých hnojiv, kyselin, čistících prostředků sáním nebo výtlakem.

hadice APOLLO SE savice, fekální

Teplotní rozsah: -25 °C, +60 °C
Charakteristika: Ohebná PVC hadice s nárazuvzdornou spirálou z PVC. Vnitřní povrch hadice je hladký, vnější povrch lehce rýhovaný. Pevná a pružná hadice, odolná proti rozdrcení a abrazivním látkám. Hadice je odolná UV-záření a většině chemikálií.
Použití: Sání a výtlak vody, bláta, kašovitých a krmných směsí, zrní atd. Hojně používaná v zemědělství u cisternových vozů a kalovém hospodářství. Vhodná jako tvrdá savice k mašině v požárním sportu. V průměrech 105 mm a 127 mm se na přání dodává v rovném stavu do délky max. 6 m.

hadice APOLLO SUPERFLEX SPECIAL savice, fekální

Teplotní rozsah: -35 °C, +50 °C
Charakteristika: Maximálně ohebná PVC hadice je vyrobena ze superelastických materiálů s nárazuvzdornou spirálou z PVC. Vnitřní povrch hadice je hladký, vnější povrch lehce rýhovaný. Speciální sloučeniny dělají tuto hadici dokonalejší než existující konkurenční superelastické hadice, a to i při velmi nízkých teplotách. Hadice je odolná UV-záření a většině chemikálií.
Použití: Sání a výtlak vody, bláta, kašovitých směsí atd. Vhodná pro používání u technických služeb a v zemědělství u cisternových vozů. Pro svou ohebnost je hadice velice oblíbená v zimním období. Nejvhodnější jako měkká savice ke koši v požárním sportu.

hadice APOLLO SUPERFLEX 2 savice, fekální

Teplotní rozsah: -35°C až 55°C
Charakteristika: Maximálně ohebná kompositová hadice je vyrobena ze superelastických materiálů s nárazuvzdornou spirálou z PVC. Vnitřní povrch hadice je hladký, vnější povrch lehce rýhovaný. Speciální sloučeniny dělají tuto hadici dokonalejší než existující konkurenční superelastické hadice, a to i při velmi nízkých teplotách. Hadice je odolná UV-záření a většině chemikálií.
Použití: Sání a výtlak vody, bláta, kašovitých směsí atd. Vhodná pro používání u technických služeb a v zemědělství u cisternových vozů. Velmi snadná manipulace po tvrdém povrchu díky vystupující tvrdé spirále po které hadice snadno klouže po povrchu. Pro svou ohebnost je hadice velice oblíbená v zimním období.
Poznámka: U této hadice doporučujeme osobně zkoušet ohebnost mezi APOLLO SUPERFLEX 2 a APOLLO SUPERFLEX SPECIAL

hadice APOLLO SUPERFLEX savice, fekální

Barva: Červená s modrou spirálou
Teplotní rozsah: -35°C, +50°C
Charakteristika: Maximálně ohebná PVC hadice vyrobená ze super elastických materiálů s nárazuvzdornou spirálou z PVC. Vnitřní povrch hladký, vnější povrch lehce rýhovaný. Speciální sloučeniny dělají tuto hadici dokonalejší než existující super elastické hadice a to i při velmi nízkých teplotách. Odolná UV záření a většině chemikálií.
Použití: Sání a výtlak vody, bláta, kašovitých směsí atd. Vhodná pro používání u technických služeb a v zemědělství u cisternových vozů a pro svou ohebnost vhodná i pro použití v zimním období.

hadice URANO PU savice, fekální, dopravní

Teplotní rozsah: - 20 °C, + 60 °C
Charakteristika: Ohebná PVC hadice s nárazuvzdornou spirálou. Vnitřní abrazi odolná polyuretanová vložka. Vnitřní povrch hladký, vnější povrch zvlněný.
Použití: Sání a výtlak abrazivních látek (cement, písek, bahno) a všude kde je požadována abrazivní odolnost.

MERCURIO M

Teplotní rozsah: -10 °C, +60 °C
Charakteristika: Ohebná PVC hadice s opletem PES. Vnitřní a vnější povrch je hladký. Velmi snadná manipulace, lehká, ohebná, bezúdržbová, odolná proti lehkým abrazivním látkám. Odolná UV-záření a většině chemikálií.
Použití: Doprava vody, umělích hnojiv, kyselin, chemických roztoků. Vhodná pro oplachy stájí, ve stavebnictví atd. Hadice je svinovatelná naplocho.

TECHMATEX

Teplotní rozsah: -30°C až +50°C, krátkodobě do +80°C
Charakteristika: Technická hadice vyrobené ze syntetických vláken oboustranně povrstvené vysoce kvalitní pryží na bázi NBR – PVC. Předností této hadice je její odolnost z vnitřní i vnější strany proti většině chemikálií. Tato hadice se vyznačuje extrémní odolností vůči oděru. Svinovatelná naplocho. Odolná UV-záření a většině chemikálií.

MERCURIO L

Teplotní rozsah: -10 °C, +60 °C
Charakteristika: Ohebná PVC hadice s opletem PES. Vnitřní a vnější povrch je hladký. Velmi snadná manipulace, lehká, ohebná, bezúdržbová, odolná proti lehkým abrazivním látkám. Odolná UV-záření a většině chemikálií.
Použití: Výtlak vody, umělích hnojiv, kyselin, chemických roztoků atd.

NETTUNO FF

Teplotní rozsah: -10 °C, +60 °C
Charakteristika: Ohebná PVC hadice s nárazuvzdornou spirálou z PVC. Vnitřní povrch hladký, vnější povrch lehce rýhovaný. Velmi snadná manipulace, lehká, ohebná, odolná proti rozdrcení a lehkým abrazivním látkám. Odolná UV-záření a většině chemikálií.
Použití: Sání a výtlak vody, minerálních olejů, ovocných džusů, vín, likérů až do 25 % obsahu alkoholu, vinného octa, mléka atd. Schválena pro přepravu potravin. Atest byl vystaven italskou laboratoří.

NETTUNO PU FF

Teplotní rozsah: -20 °C až +60 °C
Charakteristika: Ohebná PVC hadice s nárazuvzdornou PVC spirálou. Vnitřní abrazi odolná polyuretanová vložka. Vnitřní povrch hladký, vnější povrch zvlněný.
Použití: Sání a výtlak abrazivních látek (cement, písek, bahno) a všude kde je požadována odolnost proti abrazi. Určení pro dopravu potravin. Nemá český atest pro dopravu potravin. Atestováno v Itálii.

hadice WINE pro potraviny

Teplotní rozsah: -15 °C, +60 °C
Charakteristika: Potravinářká PVC hadice s nárazuvzdornou spirálou z PVC. Vnitřní povrch hladký, vnější povrch lehce rýhovaný. Velmi snadná manipulace, lehká, ohebná, odolná proti rozdrcení a lehkým abrazivním látkám. Odolná UV-záření a většině chemikálií.
Použití: Sání a výtlak kalů a sedlin vín, likérů až do 25 % obsahu alkoholu, vinného octa, mléka atd. Schválena pro přepravu potravin. Na hadici byl vydán český atest na dopravu potravin.

hadice PLUTONE BIO

Teplotní rozsah: -10 °C, +60 °C
Charakteristika: Ohebná PVC hadice s kovovou spirálou. Vnitřní a vnější povrch je hladký. Velmi snadná manipulace, lehká, ohebná, odolná proti lehkým abrazivním látkám. Odolná UV-záření a většině chemikálií.
Použití: Sání a výtlak vody, minerálních olejů, ovocných džusů, vín, likérů až do 25% obsahu alkoholu, vinného octa, mléka, mouky atd. Schválení pro přepravu potravin.

PLUTONE PR

Teplotní rozsah: -10 °C, +60 °C
Charakteristika: Ohebná PVC hadice s dvojitým vyztužením, ocelovou spirálou a polyesterovou tkaninou. Vnitřní a vnější povrch hladký. Odolná povětrnostním vlivům a většině chemikálií.
Použití: Sání a výtlak tekutin. Především se tato hadice používá pokud potřebujeme kontrolovat protíkající kapalinu.

PLUTONE PF

Teplotní rozsah: -35 °C, +100 °C
Charakteristika: Hadice Santoprene s ocelovou spirálou a vrstvami s vysoce elastickým textilním opletenim. Velice dobře ohebná a velmi lehká, zajišťuje jednoduchost při používání. Recyklovatelná pro ochranu životního prostředí, zajišťuje maximum hygieny a bezpečnosti při používání.
Použití: Sání a přeprava tekutin podle FDA a CEE 90/128, třída A, B a C. Určení pro dopravu potravin. Hadice má český astest na dopravu poptravin.

ABRAFOOD S6

Teplotní rozsah: -35 °C, +85 °C
Charakteristika: Tlaková a sací hadice je vyztužena spirálou z ocelového drátu a textilním opletem. Vnitřní povrch je z pryže NR barvy bílé, vysoce odolné otěru. Vnější povrch je z pryže SBR/EPDM v barvě černé s textilním otiskem, pryž je elektrostaticky vodivá, odolná otěru a ozónu. Dobře ohebná.
Použití: Sání a výtlak sypkých potravin a abrazivních materiálů včeobecně - mouka, obilí, cukr, krmné směsi.

ZEUS PU

Teplotní rozsah: -20 °C, +80 °C
Charakteristika: Polyuretanová hadice vyztužená nárazuvzdornou PVC-spirálou. Vnitřní povrch hladký, vnější povrch vroubkovaný. Lehká, ohebná, odolná proti abrazi. Odolná UV-záření, vhodná pro většinu chemikálií
Použití: Sání a výtlak abrazivních roztoků, bláta, písku, cementu, zrní a štěrku. Na požádání je možné dodat v antistatickém provedení.

KRYSTALO FOOD

Teplotní rozsah: -10 °C, +50 °C
Charakteristika: Ohebná hadice s hladkým vnitřním a vnějším povrchem. Velmi snadná manipulace, lehká, ohebná, vyrobena z testované směsi pro dopravu potravin. Odolná UV-záření a většině chemikálií.
Použití: Vhodná pro dopravu potravin. Atestovaná pro dopravu potravin.

MARTE AO

Teplotní rozsah: -25 °C, +60 °C
Charakteristika: Ohebná PVC hadice s nárazuvzdornou spirálou z PVC. Vnitřní povrch hladký, vnější povrch lehce rýhovaný. Velmi pevná a pružná, vyrobená ze speciálních olejivzdorných komponentů, odolné proti rozdrcení a abrazivním látkám. Odolná UV-záření a většině chemikálií.
Použití: Sání a výtlak minerálních olejů. Možnost dodávky hadice v antistatickém provedení, které zabezpečuje měděné lanko vedené podél spirály z vnější strany.

PLUTONE PH 2

Teplotní rozsah: -30 °C, +80 °C
Charakteristika: Hadice je vyrobena ze speciální směsi NBR, TPU a PVC zaručující velmi dobré mechanické vlastnosti. Hadice je elektricky vodivá ( Je vyztužena ocelovou spirálou a textilním opletem při zachování vnějšího a vnitřního hladkého povrchu. Hadice je odolná opotřebení a stárnutí vlivem atmosferického působení a ozónu.
Použití: Používá se jako zpětná hadice v hydraulických systémech, k sání a dopravě minerálních olejů a petrochemických produktů obsahujících max. 40 % aromatických rozpouštědel.

hadice AQUASPIR savice kalová fekální

Teplotní rozsah: -35°C - +85°C
Charakteristika: Pryžová SBR hadice s vnitřím hladkým a vnějším zvlněným povrchem, zpevněná ocelovým drátem. Hadice má konce hladké a upravené pro armování spojek. Hadici není možné krátit - je dodávána v pevných délkách - od 1,5 m, max 10m. V katalogu jsou uváděny parametry na hadici v délce 1m.
Použití: Sací hadice pro hasiče, zemědělce, průmyslové použití. Sání a výtlak vody, kalů u fekálních vozů. Díky velmi dobrým parametrům lze používat i pro vzduch, vakuum, kašovité a mírně abrazivní hmoty. Vhodná pro použití při renovaci sacích hadic u starých stříkaček.

hadice AQUA T 10 SPL savice kalová fekální

Teplotní rozsah: -30 °C, +80 °C
Charakteristika: Kalová hadice SBR pryžová s textilním opletem vyztužená ocelovou spirálou, ohebná, možnost dodat se šroubením S 110, C 52, B 75, A 110 atd.
Použití: Sání a výtlak kapalin, vhodná pro použití u cisternových a fekálních vozů.

ROCKOIL 10 SPL

Teplotní rozsah: -20 °C, +100 °C
Charakteristika: Tlaková a sací hadice, vyztužena spirálou z ocelového drátu a textilním opletem. Vnitřní povrch z černé pryže NBR, vnější povrch z černé pryže NBR s textilním otiskem. Elektrostaticky vodivá, odolná benzínům a ozónu.
Použití: Sání a výtlak ropných produktů do 50% obasahu aromatických látek.

ROCKOIL SPECIAL

Teplotní rozsah: -35 °C, +85 °C
Charakteristika: Tlaková a sací hadice je vyztužena spirálou z ocelového drátu, textilním opletem a měděným drátem pro odvod statického náboje. Vnější povrch je z černé pryže NBR/CR s vrapovaným povrchem, pryž je vodivá, odolná otěru, ozónu a benzínu. Vnitřní povrch je z černé pryže NBR, elektrostaticky vodivá.
Použití: Sání a výtlak ropných produktů do 50 % obsahu aromatických látek, typ zvláště určený pro přečerpávání z vagonů a autocisteren.

ARIANNA 20 BAR

Teplotní rozsah: +10 °C až +60 °C
Charakteristika: Ohebná PVC hadice s opletem PES. Vnitřní a vnější povrch je hladký. Velmi snadná manipulace, lehká, ohebná, bezúdržbová. Odolná UV-záření a většině chemikálií.
Použití: V zemědělství, pro postřikovače na chemické ošetření plodin. Lze použít na chemické prostředky obsahující minerální oleje.

ARIANNA 40 BAR

Teplotní rozsah: -10 °C až +60 °C
Charakteristika: Ohebná PVC hadice s opletem PES. Vnitřní a vnější povrch je hladký. Velmi snadná manipulace, lehká, ohebná, bezúdržbová. Odolná UV-záření a většině chemikálií
Použití: Zemědělství, pro postřikovače na chemické ošetření plodin. Lze použít na chemický prostředky obsahující minerální oleje.

ARIANNA BIO

Teplotní rozsah: -10 °C, +60 °C
Charakteristika: Ohebná PVC hadice s opletem PES, netoxická. Vnitřní a vnější povrch je hladký. Velmi snadná manipulace, lehká, ohebná, bezúdržbová. Odolná UV-záření a většině chemikálií.
Použití: Doprava vody a stlačeného vzduchu. Atestovaná pro dopravu potravin. Atest byl vydán italskou laboratoří.

EOLO TERMORESISTENTE

Barva: Šedá
Teplotní rozsah: -20°C až 100°C (max. 120°C)
Charakteristika: Pružná hadice vyrobená z nehořlavé tkaniny pokryté vrstvou PVC. Hadice je vyztužená vetkanou ocelovou spirálou. Extrémně lehká a flexibilní. Axiálně stlačitelná 8:1. Vyhovuje protipožární normě CL-UL94V-O. Antistatická hadice.
Použití: Civilní a vojenské ventilační systémy, odsávání a výtlak kouřů, par, pachů a plynů.
Poznámka: Antistatická hadice

© FLÍDR s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox